Våre ansatte

20201012 Kristiansand, 

SMSO - Agder

©Foto: Kjell Inge Søreide,
20201012 Kristiansand, SMSO - Agder ©Foto: Kjell Inge Søreide,

Margareth Bjørtvedt

Daglig leder

E-post: margareth@nokagder.no

Telefon: 95 44 07 70

Jorunn

Jorunn Kronborg

Veileder / teamleder

E-post:

jorunn@nokagder.no

Telefon: 97 08 91 89

20201012 Kristiansand, 

SMSO - Agder

©Foto: Kjell Inge Søreide,
20201012 Kristiansand, SMSO - Agder ©Foto: Kjell Inge Søreide,

Lisbeth Tranberg

Veileder

E-post: lisbeth@nokagder.no

Telefon: 47 76 14 39

20201012 Kristiansand, 

SMSO - Agder

©Foto: Kjell Inge Søreide,
20201012 Kristiansand, SMSO - Agder ©Foto: Kjell Inge Søreide,

Nina Kristin Rostrup

Veileder

E-post: nina.kristin@nokagder.no

Telefon: 95 44 19 27

20201012 Kristiansand, 

SMSO - Agder

©Foto: Kjell Inge Søreide,
20201012 Kristiansand, SMSO - Agder ©Foto: Kjell Inge Søreide,

Martin Hristov

Veileder

E-post: martin@nokagder.no

Telefon: 95 44 16 08

Steinar

Steinar Nodeland

Veileder

E-post: steinar@nokagder.no

Telefon: 95 44 21 37

20201012 Kristiansand, 

SMSO - Agder

©Foto: Kjell Inge Søreide,
20201012 Kristiansand, SMSO - Agder ©Foto: Kjell Inge Søreide,

Tone Walbeck

Veileder

E-post: tone@nokagder.no

Telefon: 95 44 12 56

20201012 Kristiansand, 

SMSO - Agder

©Foto: Kjell Inge Søreide,
20201012 Kristiansand, SMSO - Agder ©Foto: Kjell Inge Søreide,

Vidar Bjelland

Veileder

E-post: vidar@nokagder.no

Telefon: 95 84 95 35

Du er ikke alene, vi vet hva du snakker om.

Din historie - er bare din.

Det finnes ingen lettvinte løsninger for å kvittes seg med minner og følelser om seksuelle overgrep.

Det finnes løsninger.

Vi har lang erfaring i å møte mennesker som har opplevd overgrep.

Vi vet hva du snakker om, og vi kan være din samtalepartner.

Tillit, trygghet og verdighet er viktige verdier for oss.

Sammen finner vi veien videre.

20201012 Kristiansand, 

SMSO - Agder

©Foto: Kjell Inge S¿reide,

Skriv til oss her

Vennligst skriv inn ditt navn.
Vennligst skriv inn en melding.
Ingen-vet_nok