Våre ansatte og brukerrepresentanter

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Margareth Bjørtvedt

Daglig leder

E-post: margareth@nokagder.no

Telefon: 95 44 07 70

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Jorunn Kronborg

 

Veileder / teamleder

E-post:

jorunn@nokagder.no

Telefon: 95 84 71 75

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Lisbeth Tranberg

Veileder/fagansvarlig

E-post: lisbeth@nokagder.no

Telefon: 47 76 14 39

FD0C85B4-30C5-448B-A8D5-870B5970554F

Christian Fugletveit Kvitt

Veileder

E-post: christian@nokagder.no

Telefon: 95 44 16 08

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Steinar Nodeland

Veileder

E-post: steinar@nokagder.no

Telefon: 95 44 21 37

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Karin Haukalid

Veileder

E-post: karin@nokagder.no

Telefon: 91 78 90 35

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Vidar Bjelland

Veileder

E-post: vidar@nokagder.no

Telefon: 95 84 95 35

Ina Storengen
Veileder
E-post:ina@nokagder.no
Telefon:95 44 12 56

Ina Storeng

Veileder

E-post: ina@nokagder.no

Telefon: 954 412 56

 

image0[75]

Marthe Nordmo Berg

Veileder

E-post: marthe@nokagder.no

Telefon: 480 790 13

 

 

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Rozalina Penkova

Merkatil Rosa Lina er ofte den første du møter. Enten på telefon eller inne på senteret.

Brukerrepresentant:

Eva Yvonne Dahl

Kan kontaktes på telefon

917 87 436.

Anita Vatne

Kan kontaktes på telefon 997 11 375.

Du er ikke alene, vi vet hva du snakker om.

Din historie - er bare din.

Det finnes ingen lettvinte løsninger for å kvittes seg med minner og følelser om seksuelle overgrep.

Det finnes løsninger.

Vi har lang erfaring i å møte mennesker som har opplevd overgrep.

Vi vet hva du snakker om, og vi kan være din samtalepartner.

Tillit, trygghet og verdighet er viktige verdier for oss.

Sammen finner vi veien videre.

20220207 Kristiansand, 

Nok. Agder

Portretter og gruppebilder februar 2022

Foto: Kjell Inge Søreide,

Skriv til oss her

Vennligst skriv inn ditt navn.
Vennligst skriv inn en melding.
Ingen-vet_nok